You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

11-17 Aralık Haftalık Burc Yorumları

11-17 Aralık Haftalık Burc Yorumları

Moderator
11-17 Aralık Haftalık Burc Yorumları
Merkür’ün geri hareketinde ufak bir anektod verip geçeceğim. 3 günlük durağanlık periyodu olduğu ve 13 Aralık'ta tam olarak geri harekete başlayacağı için hafta başından itibaren Merkür retrosunu çok belirgin bir şekilde yaşayacağız.

Ayrıca geri gitmekte olan Merkür Venüs ile uyumlu açıda, sevgi sözcükleri,sürprizler, müzik gibi sanatsal konular için olumlu zamanlar, önemli anlaşmalar için (bu hafta yapmak zorundaysanız) yine olumlu diyebileceğimiz zamanlar, küslüklerin barışa erdirilmesi için uyumlu zamnlar geçireceğiz. Güneş de Neptün ile uyumlu etkileşimde. Bu da yine yardım etmek, kurtarmak, empati kurmak, duygusallık, romantizm için oldukça güzel etkiler demek.

Günlük etkilere geçecek olursak;


Pazartesi

Haftanın ilk gün’ü Ay’ın zorlu açıları var. Ay hem Akrep burcunda güçsüz, aşırı duygusal, kontrolcü ve karamsar, hem Satürn ile zorlu açıda, yine karamsar, sevilmediğini düşünüyor ve çok iş var, ayrıca Anaretik dediğimiz bir burcun son dereceleri olan zorlayıcı derecelerde.Salı
Ay Yay burcuna geçiş yapıyor. Gün içerisinde Mars ile kavuşacak olan Ay günü agresif, girişken, cesur, kazalara veya sakarlıklara açık bir hale getirebilir.


Çarşamba
Ay, Yay burcunda ilerliyor. Günün çok erken saatlerinde bir yeniay meydana gelmişti. Genelde uyanık olduğumuz saatlerde Ay Plüton ile sert etkileşime girecek. Kriz oluşturabilecek, manipulatif hareketler görebileceğimiz, güç savaşlarına girebileceğimiz bir gün.Perşembe
Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Sorumluluklarımız, işlerimiz gibi konulara odaklandığımız, ciddi olduğumuz, biraz karamsar bir gün. Ay Merkür ile kavuşarak iletişim trafiğini artıracak. Venüs ile de uyumlu açı içerisinde, ikili ilişkilerimiz de uyumlu.


Cuma
Ay Oğlak burcundaki ilerlemesine devam ediyor. Gün içerisinde Plüton ile kavuşum yapacak. Çarşamba gibi yine krizli, manipulatif, güç savaşlarıyla geçebilecek bir günCumartesi
Ay Kova burcuna geçiş yapıyor. Bugün biraz daha entelektüel, sosyal bir gün. Ay ve Venüs ile gergin bir etkileşim mevcut ama Venüs iyicil bir gezegen olduğu için yine kendimizi iyi hissettirecek etkiler var. Belki ilişkilerde birtakım yanlış anlamalar olabilir.


Pazar
Ay Kova burcundaki ilerlemesine devam ediyor. Gün içerisinde Ay Güneş ile uyumlu etkileşimde. Bugün ikili ilişkiler, üstlerimizle, aile büyüklerimizle ilişkilerimiz oldukça iyi. Yine yapmak zorundaysanız önemli konuşmalar, anlaşmalar için değerlendirilebilir.


Herkese mutlu ve sağlıklı günler dilerim...
Kaynak:https://mhthayat.haberturk.com/11-17-aralik-2023-haftalik-burc-yorumlari-1082403

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Forumki.Com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.