You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ünlü oyuncu Melissa Barrera, Filistin'i desteklediği için Çığlık serisinin yeni filmi

Ünlü oyuncu Melissa Barrera, Filistin'i desteklediği için Çığlık serisinin yeni filmi

Super Moderator
Ünlü oyuncu Melissa Barrera, Filistin'i desteklediği için Çığlık serisinin yeni filmi
Ünlü oyuncu Melissa Barrera, Filistin'i desteklediği için Çığlık serisinin yeni filminden kovuldu
[Resim: 4oze4di.jpg]

Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Melissa Barrera, İsrail'in insanlık dışı saldırılarda bulunduğu Gazze için destek mesajı paylaşmasının ardından Çığlık 7 filminin kadrosundan çıkarıldı.
ABD'de yapım aşamasında olan Çığlık 7 filminde yer alan Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Melissa Barrera, Gazze için destek mesajı paylaşması nedeniyle oyuncu kadrosundan çıkarıldı.
İsrail'in Gazze'ye insanlık dışı saldırıları 7 Ekim'den beri devam ederken Batı ülkelerinde ise yaşanan insanlık dramına karşı sessizlik hakim.
[Resim: 678836l.jpg]

"GİDECEK YER YOK, ELEKTRİK SU YOK"
Bu katliama sessiz kalmayan Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Melissa Barrera,, sosyal medyada İsrail-Hamas bir paylaşımda bulundu. İsrail'in Gazze'nin suyunu ve elektriğini kestiğini söyleyen, Gazze'ye herhangi bir yardımın ulaşmasını izin verilmediğini gösteren gönderileri paylaşan Barrera, "Gazze şu anda bir toplama kampı gibi muamele görüyor. Herkesi tep bir yere toplamak... Gidecek yer yok, elektrik yok, su yok... İnsanlar tarihimizden hiçbir şey öğrenmedi. Ve tıpkı tarihlerimiz gibi, insanlar hala sessizce tüm olanları izliyor. Bu soykırım ve etnik temizliktir.notlarını düştü 
FİLMDEN KOVULDU
Paylaşımının ardından Barrera, Çığlık 7 filminin kadrosundan çıkarıldı. Stüdyo açıklamasında, "Antisemitizme veya soykırıma, etnik temizliğe, Holokost çarpıtmasına veya açıkça nefret söylemi çizgisini alenen aşan herhangi bir şeye yanlış göndermeler de dahil olmak üzere her türlü nefretin kışkırtılmasına karşı sıfır tolerans gösteriyoruz." ifadelerini kullandı.

[Resim: ke72pcw.jpg]

[Resim: 4oze4di.jpg]


Kaynak:https://www.haberler.com/kultur-sanat/unlu-oyuncu-melissa-barrera-filistin-i-16557794-haberi/

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Forumki.Com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.